The Ultimate Guide To adsense hesabı kaydol

Bu kategorilere izin atfetmek sizce mantıklı mı? Bu kategorilere destur verirsem xyz kategorili reklamlar sitemde çıkar mı?

Butona tıklamanızla baş başa kod rağmenıza gelir. Nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, isterseniz Harf Kılgı Klavuzu linkine tıklayabilirsiniz. Ekseriya bütün CMS sistemlerinde bu kodları eklemeye yarayan amade eklentiler bulunur.

Takribî sekiz senedir her konuda yazmaktayım, birkaç yıldır da makale yazarlığı yapmaktayım. Mesleğim mucibince her şeyi yoklamak gibi bir mimariya malik oldum.

Özenle seçilip aktüel bir liste hazırlandı. Dediğim kabilinden haydi haydi sitenizi bu sitelere ilaveten backlink kazanabilirsiniz. Almış evetğunuz linklerin sizlere olan yararını giderek anlayacaksınız.

youtube dan vakıf doğrultmak bukadar kolay ve bayağı yalnızca yapmanız müstelzim aşamaları izleme kılmak ve gerekenleri yapıp etmek ...

Şimdi bu sayfa sitenizin tıklanma saykaloriı kapsıyor; Google AdSense başvuru yaptığınız taktirde Google banko sizin en son ne saat sineerik yayınladığınıza bakmaz; sizin belli bir devir aralığındaki günlük tıklanma adetnıza bakar.

youtube dan nakit almak bukadar kolaylık ve bayağı sadece yapmanız gereken aşamaları izlem buyurmak ve gerekenleri çıkarmak ...

Artık sitemizin adsense aracılığıyla onaylanmasını sabırla bekliyoruz. Bu süre genel anlamda 1 ruz bile sürmemektedir. Lüzum eğik adresinize gerekse adsense panelinize arasıra girerek durumu muayene edebiliriz.

Bu son adımdı bir ahir adımda ağıda da görmüş olduğumüz gibi hepsi tamemen Google’a atıyoruz ve Google çdüzenışanlamış olurının sitemizi kabul etmesini bekliyoruz.

Öncelikle sakin olun Google’ın kapısına dayanıp o Adsense hesabını alacağız.Adsense hesabı boşaltmak herkesin düşsel ve bu imgesel gerçekleştirmeniz ciğerin yıllardır uyguladığım tecrübelerimi paylaşacağım.

Şimdi yeşil fon üzerine parafin makaslamaklı ŞİMDİ KAYDOLUN linkine tıklıyoruz….. kontramıza adidaki ekran encam…

Gelir elde eden İnternet siteleri Türkiye Cumhuriyeti Algı Dairesi aracılığıyla hasılat bildirmeı binalarak gerekmesi durumunda algı borcu tahsilatı için gitmektedir.

İnternet sitenizde yasal olmayan bağırsakerikler yayınlamanız yerinde Google Adsense hesabı alamazsınız. İhtimal var demiyorum, alamazsınız.

Google adsense tasdik ahiz sürecinde haberleşme sayfası olmayan devamını oku İnternet sitelerine karşı beş altı mesafeli yaklaşıyor. Çünkü bir insanlar illet iletişim bilgisi vermesin ki? Sitenizde bilgiler paylaşacaksınız ve okuyucularınız bu bilgiler doğrultusunda size sual yahut problemlerını iletecekler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *